Aloe Organic

Нов почеток за твојата кожа

AloeFace PRO – е вистинскиот избор за сјајна и здрава кожа. Овој иновативен уред преку свежиот гел од Алое Вера создава органски и висококвалитетни маски за лице. Исполнети со витамини, минерали, аминокиселини и колаген, овие маски се дизајнирани за подмладување и негување на вашата кожа.

Зошто да го изберете AloeFace PRO?

 

Природен и органски: Секоја маска е направена од свеж Алое Вера, 100% гаранција за природна нега на вашата кожа.

 

Автоматизиран и ефикасен: Овој апарат рамномерно ја креира маската преку ABS калап, отстранувајќи ја потребата од хартиени маски.

 

Специјализиран за твоите потреби: Идеален за длабока хидратација, ситни линии, пигментација, акни, сува или мрсна кожа, намалување на порите и алергии.

 

Здравствени придобивки: Нема додатни хемикалии, овие маски се 100% природни, Ја чуваат кожата и го забавуваат процесот на стареење.

Што е вклучено во пакетот?

Пакетот има промотивна цена од 1.199 евра која ќе трае до 15.01.2024, а вклучува:

  • AloeFace PRO апарат
  • 16 биоактивени колаген таблети
  • Упатство за употреба
  • Една година гаранција
  • 12 свежи алое вера листови со вклучена достава (во рок од една година еднаш месечно ќе се испорачува свеж алое вера лист)
  • Обука од козметичар

 

Трансформирајте ја вашата нега на кожа со AloeFace PRO – каде здравјето се среќава со убавината.

Посетете ја нашата е-продавница