Aloe Organic

Ju mund ta përgatisni aq shpejtë këtë smoothie me Aloe Verë, kivi dhe luleshtrydhe që edhe në ditët tuaja më të ngarkuara nuk do të zgjasë shumë. Për të bërë këtë recetë, ju nevojitet një aparat shtrydhës dhe blender.

PËRBËRJET

kivi, të qëruara dhe të prera në katër pjesë

2

luleshtrydhe të ngrira

1 gotë

Lëng prej karotave

3

lëng portokalli të shtrydhur të freskët

½ gotë

Lëng organik Аloe Vera La Vendita me ose pa PULPË

ose

xhel organ nga gjethet e freskëta të Aloe Verës

50ml

ose

50 gr

PËR DEKORIM

luleshtrydhe

kivi

DO TË DUHET

gotë servirje, shtrydhës dhe blender

Nëse përdorni xheli i freskët të gjethet e Aloe Verës, siguroheni ta hiqni aloinë.

Merrni një gjethe të freskët premium të Aloe Verës, lani gjethen paraprakisht dhe nxirrni xhelin nga pjesa e brendshme siç është përshkruar në këtë post SI DUHET TË NXIRRET NË MËNYRË TË RREGULLT XHELI NGA GJETHJA E ALOE VERËS SË FRESKËT!

Lëng organik Аloe Vera La Vendita me ose pa PULPË

 • I prodhuar nga xheli i brendshëm i gjetheve të Aloe Verës
 • Përmban më shumë se 200 materie të rëndësishme bioaktive
 • PA ALOINË
 • 100% ORGANIK
 • 100% ECO-FRIENDLY
 • 100% NATYRAL
 • 100% USHQIM I SHËNDETSHËM
 • PA KONSERVUESË
 • PA NGJYRA
 • PA SHTESA
 • PA ËMBËLSUES
 • PA UJË TË SHTUAR DHE PA SHEQERNA TË SHTUARA
 • PA GLUTEN
 • PA LAKTOZË
 • PËRSHTATSHËM PËR VEGANËT

Udhëzimet:

 • Së pari, shtrydhni lëngun e karotave dhe lëngun e portokajve.
 • Pastaj, të gjitha përbërjet së bashku duhet të përzihen mirë.

Cilat janë përfitimet e shtimit të Aloe Verës në pijen time?

Është mirë që keni pyetur! Aloe Vera është bimë magjepsëse sepse ofron një numër të madh të përfitimeve të rëndësishme shëndetësor epër trupin. Përveç se ndihmon në tretjen e shëndetshme, lëngu organik prej Aloe Verës me ose pa pulpë La Vendita dhe xheli nga gjethet e freskëta të Aloe Verës gjithahstu, ndihmojnë në reduktimin e toksinave të dëmshme në trup, rrisin konsumin e materieve ushqyese, në mënyrë natyrore balancojnë acidet në lukth dhe mbështesin sistemin tuaj imunitar, ndër të tjera!

Pra, pyetja e vërtetë është “Pse duhet të shtohet Aloe Vera në pijen tuaj!?”

Si mund t’i porositni produktet tona

Për të mbështetur shëndetin e trupit tuaj, ne ofrojmë zgjidhje të jashtëzakonshme të produkteve organike, natyrale dhe eco-friendly. Pa dallim a dëshironi të blini lëngje organike prej Aloe Verës me ose pa pulpë ose xhel nga gjethet e freskëta të Aloe Verës, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Vizitoni shitoren tonë në internet www.aloeorganic.mk për të porosigur përmes internetit ose zbuloni produktet tona në marketët afër juve.

Dëshironi të na kontaktoni?

Mos ngurroni që ta lini komentin tuaj, që ta parashtroni pyetjen ose të na ndiqni në faqet tona në facebook ose instagram! Është gjithmonë kënaqësi të komunikojmë me fansat dhe klientët tanë!